|
|
|
Vzdálenosti |
|
pláž: |
7000 m |
|
moře: |
7000 m |
|
centrum: |
500 m |
|
obchod: |
650 m |
|
restaurace: |
450 m |
|
sport: |
2000 m |
|
lékař: |
6000 m |
|
lékárna: |
650 m |
|
čerpací stanice: |
6000 m |
|
bankomat: |
650 m |
|
pošta: |
6000 m |
|
autobusová zastávka: |
300 m |
|
|
|

|
Dodatečné informace
Objevte klidné útočiště pro vaši příští dovolenou v apartmánech Krasno Marković, které se nacházejí v idylickém Rovinjském Selu, pouhých 6,9 km od historické katedrály sv. Eufemie v Rovinji. Tento okouzlující objekt nabízí jedinečnou kombinaci domácí atmosféry a blízkosti nejznámějších atrakcí.
Hosté se nacházejí v zelené krajině a mohou využívat bezplatné soukromé parkoviště, Wi-Fi, kávovar v každé jednotce, klimatizaci, psací stůl a TV s plochou obrazovkou. Ubytovací jednotky mají vlastní koupelnu s toaletními potřebami, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady a v apartmánech plně vybavenou kuchyň (mikrovlnná trouba, sporák, lednice, kávovar) – ideální pro přípravu malých jídel.
Okolí objektu vyzařuje teplo a klid: k dispozici je květinová zahrada, sluneční terasa, gril, dětské hřiště a bankomat.
Milovníci aktivní dovolené si mohou užít cyklistiku, výlety, potápění, jízdu na koni, veslování a dokonce i návštěvu nedalekého aquaparku Istralandia (cca 48 km). Amfiteátr v Pule je vzdálený přibližně 40 km a letiště v Pule asi 38 km.
Hosté si obzvláště pochvalují klidnou polohu, pocit soukromí, čistotu a laskavost hostitelů.
|